Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/web_apps/base-web/application/BaseBootstrap.php on line 350

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/web_apps/base-web/application/models/Translator.php on line 233
_FO_HEADER_CALLUS: +420 596 316 666

Ceník

Ceny našich služeb jsou smluvní, avšak pro objektivnost a přehlednost vychází z uvedených tabulkových hodnot. Prohlédněte si jednotlivé ceny nebo se podívejte na vzorové příklady. V případě zájmu výpočtu konkrétní ceny nás prosím kontaktujte, vypracujeme Vám nabídku.

Smluvní odměna je klientovi účtována pravidelně 12x ročně. Odměna je splatná na základě vystavené faktury - daňového dokladu po zpracovaném měsíci a to hotově nebo bankovním převodem. Jediná služba účtovaná nad rámec pravidelné měsíční fakturace je odměna za zpracování uzávěrky účetnictví a daňového přiznání, která je rovněž splatná na základě vystavené faktury - daňového dokladu (hotově nebo bankonvím převodem) po předání vyhotoveného daňového přiznání.

Při nezměněném rozsahu a složitosti účetnictví, či zdaňovacího období DPH je výše smluvní odměny z naší strany garantována na dobu neurčitou. K úpravě smluvní ceny může dojít pouze na základě oboustranné dohody a to při změně účetnictví (rozsah, složitost, zdaňovací období DPH, apod.) nebo vlivem inflace.

Všechny uvedené ceny jsou bez 21% DPH (jsme plátci DPH).
Pro neplátce DPH jsou ceny zde uvedené konečné.