top of page

NAŠE SLUŽBY

Možnosti pro jednotlivce i podniky

VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Zahrnuje komplexní zpracování všech účetních záznamů, od příjmových a výdajových faktur až po bankovní výpisy a pokladní operace. V souladu s aktuálními účetními a daňovými předpisy zajistíme, že vaše účetnictví bude vždy správně vedené.

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

Zahrnuje pečlivou přípravu a podání všech typů daňových přiznání, včetně daně z příjmů, DPH, daně z nemovitostí a dalších specifických daňových povinností. Sledujeme nejnovější změny v daňové legislativě, abychom zajistili, že vaše daňová přiznání budou vždy v souladu s platnými zákony.

MZDY A PERSONALISTIKA

Zahrnuje celý proces mzdového účetnictví - od výpočtu mezd, přes zpracování všech souvisejících dokumentů, až po jejich předání a archivaci. Věnujeme se také důkladné správě personální agendy, která zahrnuje vedení personálních záznamů, sestavování pracovních smluv a dalších důležitých dokumentů.

PORADENSTVÍ

Nabízíme okamžité a odborné poradenství v širokém spektru oblastí, které jsou klíčové pro úspěch vašeho podnikání. Naše poradenské služby se zaměřují na legislativní, účetní, ekonomické, daňové a organizační otázky, poskytujeme tak cennou podporu v rámci každodenního podnikání i při strategickém rozhodování.

OSTATNÍ 

Nabízíme rozsáhlé portfolio ostatních služeb, zahrnující specializované zpracování ambulantních výkonů pro lékaře, což pokrývá vše od účetního zaúčtování až po správu s pojišťovnami. K tomu nabízíme flexibilní hodinovou náhradu pro mimořádné nebo nestandardní služby, které vyžadují individuální přístup. 

VÝHODY SLUŽEB

01.

Pravidelné zpracování účetnictví a mezd

02.

Poskytování odborného poradenství

03.

Pravidelné informování klienta

04.

Odvoz a dovoz 

účetních dokladů

05.

Nezávislý vnitřní audit účetnictví

06.

Nepřetržitá daňová kontrola

07.

Vyhotovování daňových přiznání

08.

Zastupování na úřadech

09.

Přítomnost daňových poradců při kontrolách

10.

Informace o legislativních změnách

Kontaktujte nás a získejte kvalitní účetní péči 
formulář
bottom of page